
Pierwsze i najdłużej istniejące czasopismo polonijne w Belgii świętuje 25. urodziny!
„Gazetka” powstała z potrzeby serca i z myślą o Polakach w Belgii, by przekazywać informacje i budować więź.
Z całego serca dziękujemy naszym CZYTELNIKOM – za to, że od lat sięgacie
po każdy numer, dzielicie się swoimi opiniami i dajecie nam motywację.
To dzięki Wam „Gazetka” ma sens!
Dziękujemy wszystkim naszym KLIENTOM I REKLAMODAWCOM – tym, którzy jako pierwsi nam zaufali,
oraz tym. którzy dołączają do nas każdego roku.
To dzięki Wam możemy istnieć i się rozwijać.
Podziękowania kierujemy także do naszych WSPÓŁPRACOWNIKÓW – Haliny Szołtysik, Sylwii Maj, Sylwii Znyk, Anny Albingier, Agnieszki Strzałki, Anny Katy, Edyty Gągorowskiej, Moniki Stanisz, Dominiki Sroczak, Marka Klimka oraz wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie naszego czasopisma na przestrzeni lat – za Waszą kreatywność i wytrwałość.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Isabelle Fijalkowski & Beata Pokorska
Redakcja








