Sobota, Dziś jest 26-09-2020, Imieniny obchodzą Cyprian, Euzebiusz, Justyna

Zapamiętaj mnie

Kierowca C+E z kodem 95 / Geel Belgia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-09-15 12:51:46

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kierowcy kat. C + E kod 95.
Opis stanowiska: - dostarczanie zamówień samochodem ciężarowym, - załadunek i rozładunek towarów, - inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.
Wymagania: - dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub francuskiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Geel, - ważne prawo jazdy kat. C + E oraz kod 95, - własny transport do pracy, - znajomość i stosowanie zasad bezpieczeństwa, - wcześniejsze doświadczenie w pracy, jako kierowca ciężarówek, - gotowość do wykonywania innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.
Oferta: - stabilne i długoterminowe zatrudnienie, - stawka podstawowa od 12 euro/h brutto oraz dodatek dla kierowców 1,51 euro/h netto, - praca na pełen etat (start w godzinach 22:00 – 01:00) - umowa belgijska, możliwość stałego kontraktu.
Więcej informacji: +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2938
Wyświetlony: 15
Wygasa: 2020-09-22 12:51:46

Artykułów:
3225
Odsłon artykułów:
13203138

Licznik odwiedzin

10325790
DzisiajDzisiaj323
WczorajWczoraj1327
Ten tydzieńTen tydzień6914
Ten miesiącTen miesiąc30649
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 23