Sobota, Dziś jest 24-08-2019, Imieniny obchodzą Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy

Zapamiętaj mnie

Monter balustrad aluminiowych w Belgii

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@eurotalents.pl
Dodane 2019-07-15 15:11:56

Euro Talents poszukuje doświadczonych monterów do balustrad aluminiowych i stalowych. Nasz klient jest firmą,  specjalizującą  się w projektowaniu, produkcji i montażu balustrad, ścianek działowych i pokryw ściennych.  Z uwagi na  dynamiczny rozwój firmy poszukujemy:

MONTER BALUSTRAD ALUMINIOWYCH

Zakres obowiązków:
-  Montowanie balustrad aluminiowych w zespole 2-3 osób, głównie w budynkach mieszkalnych
-  Rozładunek furgonetki
-  Sortowanie materiałów
-  Czytanie planów technicznych
-  Montaż na wysokości
-  Odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy

Wymagania:
-  Komunikatywny angielski
-  Niezależność  i wykazywanie inicjatywy
-  Dyspozycyjność w kwestii godzin pracy
-  Prawo jazdy B
-  Gotowość do ciężkiej pracy fizycznej na wysokości

Warunki finansowe:
-  Stabilna praca na podstawie belgijskiej umowy
-  Atrakcyjne wynagrodzenie
-  Bonusy : 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
-  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
-  Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 587
Wyświetlony: 26
Wygasa: 2019-08-14 15:11:56

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13069061

Licznik odwiedzin

9922160
DzisiajDzisiaj417
WczorajWczoraj543
Ten tydzieńTen tydzień4238
Ten miesiącTen miesiąc15364
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 9