Czwartek, Dziś jest 02-07-2020, Imieniny obchodzą Juda, Maria, Martynian

Zapamiętaj mnie

Monter ścianek działowych-Wykończeniowiec (Holandia)

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@impactpraca.pl
Dodane 2020-06-19 16:45:32

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Praca projektowa na terenie całej Holandii. Najchętniej zatrudnimy grupy 2-osobowe, z własnym autem oraz znajomoscią jezyka, przynajmniej 1 osoba na parę.

Opis stanowiska:

Montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
Cięcie płyt kartonowo gipsowych i profili aluminiowych
Wykonywanie pomiarów oraz praca ze schematami budowlanymi

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia jako monter suchej zabudowy
Umiejętność czytania rysunków technicznych
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prawo jazdy kat. B,  własny samochód
Mile widziany certyfikat VCA, BSN

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Wynagrodzenie min. 480 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo)  w zależności od doświadczenia
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie - bezpłatne
Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie nam CV, uzywając przycisku APLIKUJ
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji Certyfikat KRAZ nr 275

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2504
Wyświetlony: 13
Wygasa: 2020-07-19 16:45:32

Artykułów:
3126
Odsłon artykułów:
13059652

Licznik odwiedzin

10240377
DzisiajDzisiaj699
WczorajWczoraj903
Ten tydzieńTen tydzień3531
Ten miesiącTen miesiąc1602
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 101