Sobota, Dziś jest 17-04-2021, Imieniny obchodzą Anicet, Innocenty, Innocenta

Zapamiętaj mnie

Murarz / bloczki betonowe / "mała" silka/ okolice Zwalm

Dodaj do ulubionych
Cena: 21,00 EUR
Kontakt 507 923 286
Dodane 2021-02-26 13:22:51

Opis

 Praca dla murarza w okolicach Zwalm, od zaraz.
Obowiązki:

praca na obiektach mieszkalnych (ściany wewnętrzne, działowe, nośne)
murowanie z takich materiałów jak: tzw. mała silka, bloczki betonowe

Wymagania:

umiejętności murarskie
czytanie rysunku technicznego
własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
prawo jazdy oraz samochód (mile widziane)
znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

stawki godzinowe (21-22 e/h)
możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
terminowe płatności w systemie dwutygodniowym
prace od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty
długotrwałą współpracę

 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych jest Mava Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: www. mava. pl.Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4468
Wyświetlony: 28
Wygasa: 2021-03-28 13:22:51

Artykułów:
3458
Odsłon artykułów:
13462405

Licznik odwiedzin

10579053
DzisiajDzisiaj1003
WczorajWczoraj1422
Ten tydzieńTen tydzień7812
Ten miesiącTen miesiąc21351
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 19