Poniedziałek, Dziś jest 19-08-2019, Imieniny obchodzą Bolesław, Emilia, Jan

Zapamiętaj mnie

Ogrodnik w Belgii

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt euro talents
Dodane 2019-05-23 17:19:34

Euro Talents pilnie poszukuje ogrodników! Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu i konserwowaniu dużych ogrodów, trawników itp. dla takich klientów jak osoby prywatne, duże firmy itp.  Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy!

Warunki finansowe:

Atrakcyjne wynagrodzenie: 12-15€ brutto/godz.
Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
Płatne święta
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zakres obowiązków:

Konserwacja trawników, żywopłotów, kwietników itp.
Obsługa maszyn takich jak kosiarki, sekatory, wycinarki itp.
Układanie kostki brukowej
Dekorowanie ogrodu
Budowa basenów ogrodowych

Wymagania:

Entuzjazm i gotowość do robienia nadgodzin
Doświadczenie na podobnym stanowisku
angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 258
Wyświetlony: 39
Wygasa: 2019-06-22 17:19:34

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13062555

Licznik odwiedzin

9918806
DzisiajDzisiaj884
WczorajWczoraj712
Ten tydzieńTen tydzień884
Ten miesiącTen miesiąc12010
Zalogowani użytkownicy 0