Piątek, Dziś jest 19-07-2019, Imieniny obchodzą Alfred, Arseniusz, Lutobor

Zapamiętaj mnie
Kontakt praca@eurotalents.pl
Dodane 2019-07-11 09:57:16

Opis

Zakres obowiązków:

Interpretacja planów i rysunków technicznych
Dobieranie odpowiednich materiałów (płyty, półfabrykaty, rury, stal, aluminium, tworzywo sztuczne itp.) i umieszczanie ich w maszynach obrabiających
Wskazywanie punktu początkowego na powierzchni (tak, aby maszyna wiedziała dokładnie, gdzie znajduje się element)
Dokonywanie kontroli jakości wyprodukowanych elementów zgodnie z planami, za pomocą suwmiarek i innych narzędzi pomiarowych
Zgłaszanie do kierowników zespołów wszelkich nieprawidłowości i usterek obsługiwanych maszyn

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
Dobra wyobraźnia przestrzenna
Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego oraz kodów programowania maszyn
Motywacja do pracy za granicą

Oferujemy:

Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy
Atrakcyjne wynagrodzenie : 14.80€ brutto/h + premia zmianowa (1.43€ brutto zmiany dzienne, 3.71€/h zmiana nocna), dodatkowo czeki zywnosciowe 8€ za przepracowany dzien
Płatne święta
Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Lokalizacja

Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 550
Wyświetlony: 11
Wygasa: 2019-08-10 09:57:16

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13021888

Licznik odwiedzin

9899129
DzisiajDzisiaj561
WczorajWczoraj487
Ten tydzieńTen tydzień3179
Ten miesiącTen miesiąc13085
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 12