Wtorek, Dziś jest 01-12-2020, Imieniny obchodzą Długosz, Edmund, Eligiusz

Zapamiętaj mnie

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Dodaj do ulubionych
Cena: 15,00 EUR
Kontakt praca@jobtalent.be
Dodane 2020-07-28 16:27:48

Opis

Zakres obowiązków:

Obsługa linii pakującej (foliarek, etykieciarek, rozlewarek)
Ustawianie odpowiednich parametrów  (prędkość linii, wibracje, temperatura, ciśnienie próżniowe, ciśnienie gazu)
Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
Przeprowadzanie  kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontroli
Formatowanie maszyn w momecie gdy wielkość opakowania na lini produkcyjnej się zmiena
Formatowanie etykieciarki
Informowanie technika  o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na lini produkcyjnej
Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy

Oferujemy:

Stabliną pracę na podstawie belgijskiej umowy,  w entuzjastycznym i energicznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie 15.46 euro + dodatki zmianowe (0.5 euro) + bony żywnościowe (6 euro)
Możliwosc rozwoju osobistego
Wszystkie belgijskie bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne
Zwrot kosztów dojazdu do Belgii
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Pomoc polskojęzycznych konsultantów

Wymagania:

Około 1.5 roku doświadczenia w branży spożywczej

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Chęć do pracy na 2 zmiany
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Belgia, Tessenderlo

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2674
Wyświetlony: 72
Wygasa: 2020-08-27 16:27:48

Artykułów:
3281
Odsłon artykułów:
13243039

Licznik odwiedzin

10410927
DzisiajDzisiaj77
WczorajWczoraj1223
Ten tydzieńTen tydzień1300
Ten miesiącTen miesiąc77
Zalogowani użytkownicy 0