Czwartek, Dziś jest 20-06-2019, Imieniny obchodzą Bogna, Bogumiła, Bożena

Zapamiętaj mnie

OPERATOR MASZYN CNC

Dodaj do ulubionych
Kontakt Sylwia, +48 81 440 88 99
Dodane 2019-05-29 14:24:21

Czy lubisz niestandardową pracę? Dla naszego klienta  świadczącego kompleksowe usługi  w zakresie cięcia i gięcia metalu oraz obróbki mechanicznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Operator Maszyn CNC
Miejsce pracy: Belgia

WYMAGANIA:

Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie
Umiejętność czytania  rysunku technicznego i jego interpretacji
Precyzja i dokładność
Język angielski na poziomie komunikatywnym
Motywacja do pracy fizycznej i nauki nowych obowiązków
Czynne prawo jazdy kat. B oraz samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa maszyn CNC takich jak giętarka czy wykrawarka
Ustawianie i programowanie wyżej wymienionych maszyn
Praca na podstawie planów technicznych lub rysunków
Wprowadzanie parametrów takich jak wysokość, szerokość, długość, głębokość
Wyjmowanie gotowych elementów z maszyny i przygotowywanie ich do dalszej obróbki
Sprawdzanie wykonanych giętych elementy za pomocą suwmiarki, kątomierza
Spawanie

OFERUJEMY:

Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bonusy: 13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe
Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Załatwienie  formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

Lokalizacja

BELGIA

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 289
Wyświetlony: 8
Wygasa: 2019-06-28 14:24:21

Artykułów:
2822
Odsłon artykułów:
13003871

Licznik odwiedzin

9878020
DzisiajDzisiaj535
WczorajWczoraj972
Ten tydzieńTen tydzień3636
Ten miesiącTen miesiąc21201
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 17