Sobota, Dziś jest 04-07-2020, Imieniny obchodzą Ageusz, Alfred, Aurelian

Zapamiętaj mnie

Operator pompy do betonu (Belgia)

Dodaj do ulubionych
Cena: 2400,00 EUR
Kontakt info@nextagency.eu
Dodane 2019-04-30 17:19:05

Opis

OPERATOR POMPY DO BETONU – BELGIA!!!

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii najlepszych kandydatów do pracy w zawodzie:

Obowiązki:

Obsługa betoniarki, pompy do betonu
Wykonanie wylewki betonu, bardzo często na dużej powierzchni
Dojazd na teren budowy
Kontakt z centrala i omawianie kolejnych tras

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Gotowość do pracy fizycznej
Prawo jazdy kat. C+E
Mile widziane ADR

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
dodatek rodzinny
pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
zakwaterowanie: płatne 72€/tydzień za jednoosobowy pokój!!!
pracę na dłuższy okres czasu
ubranie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)
Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
KRAZ nr 18051

Lokalizacja

Genk

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 88
Wyświetlony: 44
Wygasa: 2020-07-26 14:53:30

Artykułów:
3181
Odsłon artykułów:
13060859

Licznik odwiedzin

10241549
DzisiajDzisiaj13
WczorajWczoraj873
Ten tydzieńTen tydzień4703
Ten miesiącTen miesiąc2774
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 6