Poniedziałek, Dziś jest 19-08-2019, Imieniny obchodzą Bolesław, Emilia, Jan

Zapamiętaj mnie

Operatora CNC w Belgii

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt EuroTalents
Dodane 2019-05-15 16:58:25

Nasz klient jest międzynarodową firmą odpowiedzialną za wykonywanie konstrukcji metalowych. Współpracują nie tylko z Kanadą, ale również Nową Zelandią i Japonią. Firma rozwija się bardzo szybko, do 2020 r. chcą podwoić swoją produkcję!  Z tego powodu Euro Talents poszukuję
Operatora CNC

Zakres obowiązków:

Obsluga maszyn cnc takich jak giętarek, wykrawarek
Ustawienie i programowanie tych maszyn
Praca na podstawie planów technicznych lub rysunków.
Sterujesz maszyną CNC do gięcia i cięcia metalu
Wprowadzasz parametry takie jak wysokość, szerokość, dlugość, głębokość
Wyjmujesz gotowe elementy z maszyny i przygotowywujesz je do dalszej obróbki
Sprawdzasz wykonane gięte elementy za pomocą suwmiarki, kątomierza
Umiejętność spawania

Wymagania:

Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie
Precyzja i dokładność nie jest ci obca
Komunikatywny angielski
Posiadasz motywację do pracy fizycznej i nauki nowych rzeczy
Własny samochód

Warunki finansowe:

Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,
Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 199
Wyświetlony: 54
Wygasa: 2019-06-14 16:58:25

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13061277

Licznik odwiedzin

9918051
DzisiajDzisiaj129
WczorajWczoraj712
Ten tydzieńTen tydzień129
Ten miesiącTen miesiąc11255
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 17