Czwartek, Dziś jest 05-12-2019, Imieniny obchodzą Anastazy, Gerald, Geraldyna

Zapamiętaj mnie

Operatora wózka bocznego ( Reachtruck)

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt Euro Talents
Dodane 2019-07-15 11:18:21

Opis stanowiska:

Praca polega na składowaniu towarów na palecie i przenoszeniu ich za pomocą wózka wysokiego składowania do 10 m typu reachtruck
Odbiór palet z produkcji i przewożenie ich na określone miejsce w magazynie
Relokacja towarów na magazynie
Przygotowanie towarów do wysyłki, tj: pobór z magazynu i przewożenie towaru do strefy załadunku ciężarówek.
Kabiny w wózkach są zamknięte i podgrzewane, dlatego też mimo zimnego otoczenia, chłód otoczenia nie jest odczuwalny
Zadania do wykonania wyświetlane są na ekranie monitora w kabinie
Wykonane zlecenia odznacza się ręcznym skanerem przez szybę
Kontrolowanie etykiet, pudełek, ofoliowania, zgłaszanie niezgodności towaru do kierownika magazynu

Wymagania:

Doświadczenie min. 2-3 lata w obsłudze wózka bocznego (reachtruck)
Wymagany certyfikat
Dobrą znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
Odpowiedzialność, dbałość o higienę, porządek i bezpieczne warunki pracy
Prawo jazdy kat. B i własne auto na dojazd będzie mile widziane.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
Praca zmianowa 5-13:00 oraz 13:00-22:00
Możliwość nadgodzin
Wszystkie belgijskie bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrowka, zasiłek rodzinną, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne
Stała pracę na podstawie belgijskiej umowy o pracę
Zwrot kosztów dojazdu do Belgii
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Pomoc polskojęzycznych konsultantów

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 578
Wyświetlony: 17
Wygasa: 2019-08-14 11:18:21

Artykułów:
3072
Odsłon artykułów:
13196113

Licznik odwiedzin

10016503
DzisiajDzisiaj2551
WczorajWczoraj1553
Ten tydzieńTen tydzień6096
Ten miesiącTen miesiąc6980
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 41