Środa, Dziś jest 18-09-2019, Imieniny obchodzą Dobrowit, Irena, Irma

Zapamiętaj mnie

Pracownik kuchni przemysłowej Oevel Belgia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2019-06-10 11:52:39

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Belgii poszukuje obecnie osoby do pracy jako pracownik produkcji / kucharz z możliwością stałego kontraktu.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 373
Wyświetlony: 11
Wygasa: 2019-06-17 11:52:39

Artykułów:
2920
Odsłon artykułów:
13101118

Licznik odwiedzin

9941073
DzisiajDzisiaj690
WczorajWczoraj238
Ten tydzieńTen tydzień1323
Ten miesiącTen miesiąc11320
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 1235