Sobota, Dziś jest 15-06-2019, Imieniny obchodzą Abraham, Angelina, Bernard

Zapamiętaj mnie

Pracownik magazynu 13,37 euro/h brutto Westerlo

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2019-06-10 11:55:08

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na magazynie.
Obowiązki: - rozładunek towaru i umieszczenie go na magazynie, - przygotowywanie palet do wysyłki, - inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.
Wymagania: - znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Oevel, - własny transport do pracy, - motywacja do pracy.
Oferujemy: - stałą pracę, - długoterminowe zatrudnienie, - wynagrodzenie 13,37 euro brutto/h, - pracę w systemie dwuzmianowym od 06:00 lub od 12:00, - zwrot za transport.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 374
Wyświetlony: 5
Wygasa: 2019-06-17 11:55:08

Artykułów:
2822
Odsłon artykułów:
12998424

Licznik odwiedzin

9873411
DzisiajDzisiaj816
WczorajWczoraj1142
Ten tydzieńTen tydzień6847
Ten miesiącTen miesiąc16592
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 46