Poniedziałek, Dziś jest 13-07-2020, Imieniny obchodzą Ernest, Ernestyn, Eugeniusz

Zapamiętaj mnie

Pracownik produkcji pojemników plastikowych Meer

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-05-28 08:58:02

Agencja KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgii osób do pracy przy produkcji plastikowych pojemników:
Miejsce pracy: Meer/Belgia
Obowiązki: Praca na produkcji plastikowych pojemników Obsługa maszyn Inne czynności magazynowe
Wymagania: Własny transport do pracy Własne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Meer Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy: Wynagrodzenie: Stawka podstawowa 12,34 euro/h brutto Dodatki za pracę zmianową: I i II zmiana 6%, III zmiana 20% Dodatek za dojazdy do pracy Praca w systemie trzyzmianowym Belgijska umowa
Więcej informacji +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2404
Wyświetlony: 23
Wygasa: 2020-06-04 08:58:02

Artykułów:
3181
Odsłon artykułów:
13068547

Licznik odwiedzin

10251782
DzisiajDzisiaj138
WczorajWczoraj974
Ten tydzieńTen tydzień138
Ten miesiącTen miesiąc13007
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 7