Piątek, Dziś jest 06-12-2019, Imieniny obchodzą Dionizja, Emilian, Jarema

Zapamiętaj mnie

Pracownik sprzątający (pół etatu) Antwerpia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2019-11-19 09:15:32

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje obecnie pracownika sprzątającego. Praca na pół etatu.
Opis stanowiska: - obsługa maszyny czyszczącej, - pilnowanie porządku w firmie, - uzupełnianie środków czystości, - inne prace porządkowe.
Wymagania: - własne zakwaterowanie w okolicach Antwerpii, - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - własny transport do pracy.
Oferta: - umowa belgijska, - świetne środowisko pracy, - stawka: 14,20 euro/h brutto, - praca na pół etatu.
Więcej informacji: +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1386
Wyświetlony: 13
Wygasa: 2019-11-26 09:15:32

Artykułów:
3072
Odsłon artykułów:
13199307

Licznik odwiedzin

10017979
DzisiajDzisiaj1471
WczorajWczoraj2556
Ten tydzieńTen tydzień7572
Ten miesiącTen miesiąc8456
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 59