Środa, Dziś jest 15-07-2020, Imieniny obchodzą Daniel, Dawid, Dawida

Zapamiętaj mnie

Pracownik Ziemny

Dodaj do ulubionych
Kontakt Euro Talents
Dodane 2020-06-08 13:50:51

Opis

OPIS STANOWISKA:

Wykonywanie szerokiej gamy obowiązków i prac ziemnych związanych głównie z budową rurociągów, na podstawie szczegółowych planów
Posługiwanie się rysunkiem technicznym oraz narzędziami budowlanymi
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Realizowanie projektów zarówno na terenie Belgii jak i za granicą

WYMAGANIA:

Kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych, głównie przy pracach ziemnych
Dobra znajomość niderlandzkiego, francuskiego i/lub angielskiego
Certyfikat VCA-VOL (lub gotowość do jego uzyskania)
Prawo jazdy B i/lub BE
Sumienność, odpowiedzialność i dbałość przy wykonywaniu obowiązków
Gotowość do ciężkiej, fizycznej pracy, również w nadgodzinach

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupełnione szerokim pakietem świadczeń socjalnych takich jak: pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny
Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Znakomite warunki zakwaterowania
Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2448
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2020-07-08 13:50:51

Artykułów:
3181
Odsłon artykułów:
13071625

Licznik odwiedzin

10254481
DzisiajDzisiaj778
WczorajWczoraj1015
Ten tydzieńTen tydzień2837
Ten miesiącTen miesiąc15706
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 10