Piątek, Dziś jest 27-11-2020, Imieniny obchodzą Damazy, Dominik, Leonard

Zapamiętaj mnie

Programista maszyn / magazynier Puurs

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-11-20 15:32:38

Agencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Belgii poszukuje pracowników na stanowisko: programista maszyn / magazynier.
Miejsce pracy: Puurs
Opis stanowiska: - programowanie maszyn, - proste prace magazynowe, - kontrola jakości produktu, - wykonywanie prostych czynności administracyjnych.
Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - zakwaterowanie w okolicy Puurs oraz transport do pracy, - wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w programowaniu maszyn, - chęć nauki i rozwoju.
Oferta: - stabilne i długoterminowe zatrudnienie, - praca w stałych godzinach (dzienna zmiana, weekendy wolne), - umowa belgijska, - szkolenie stanowiskowe, - dodatek za dojazdy do pracy, - praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (dzienna zmiana).
Więcej informacji: +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3609
Wyświetlony: 3
Wygasa: 2020-11-27 15:32:38

Artykułów:
3281
Odsłon artykułów:
13234742

Licznik odwiedzin

10406330
DzisiajDzisiaj83
WczorajWczoraj1171
Ten tydzieńTen tydzień5140
Ten miesiącTen miesiąc31950
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 5