Czwartek, Dziś jest 19-09-2019, Imieniny obchodzą Alfons, Alfonsyna, January

Zapamiętaj mnie

Shift Team Leader (magazyn) Oevel / Belgia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2019-05-20 14:52:14

Agencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Belgii poszukuje lidera zmiany na magazynie. Miejsce pracy Oevel / Belgia
Opis stanowiska: - nadzorowanie pracy zespołu, - obsługa wózków widłowych, - wykonywanie innych zadań z zakresu logistyki magazynowej.
Wymagania: - doświadczenie w pracy na magazynie (operator wózków widłowych), - doświadczenie w pracy, jako leader mile widziane, - dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego, - własne zakwaterowanie w okolicy Oevel oraz własny transport do pracy, - motywacja do pracy, - gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferta: - wynagrodzenie od 15 euro/h brutto (możliwa wyższa stawka), - stabilne długoterminowe zatrudnienie, - umowa belgijska, - zwrot za dojazdy do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 235
Wyświetlony: 14
Wygasa: 2019-05-27 14:52:14

Artykułów:
2920
Odsłon artykułów:
13101120

Licznik odwiedzin

9941075
DzisiajDzisiaj1
WczorajWczoraj691
Ten tydzieńTen tydzień1325
Ten miesiącTen miesiąc11322
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 1213