Czwartek, Dziś jest 24-10-2019, Imieniny obchodzą Antoni, Boleczest, Filip

Zapamiętaj mnie

SORTOWANIE OPON

Dodaj do ulubionych
Kontakt Sylwia
Dodane 2019-10-09 13:54:13

Naszym klientem jest firma zajmująca się recyklingiem zużytych opon. Jeżeli nie boisz się pobrudzić sobie rąk, a praca fizyczna nie jest Ci obca, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie. Rozpoczęcie pracy od zaraz! EuroTalents poszukuje dwóch pracowników produkcji. Twoim głównym obowiązkiem będzie:

Opis stanowiska:

Sortowanie oraz przenoszenie i układanie opon w odpowiedniich pojemnikach
Transportowanie odpadów i części opon do maszyny rozdrabniającej za pomocą wózka widłowego
Obsługa podstawowych maszyn rozdrabniających: sprawdzanie zasilania, ustawianie prostych parametrów, reagowanie w przypadku awarii
Utrzymanie miejsca pracy w czystości
Pracujesz na dwie zmiany: 6-14 i 14-22

Wymagania:

Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym
Język angielski w stopniu podstawowym
Własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy:

Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy
Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkami zmianowymi i bonami żywnościowymi
Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta
Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Lokalizacja

Belgia

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1125
Wyświetlony: 43
Wygasa: 2019-11-08 13:54:13

Artykułów:
2969
Odsłon artykułów:
13143579

Licznik odwiedzin

9973796
DzisiajDzisiaj25
WczorajWczoraj775
Ten tydzieńTen tydzień2344
Ten miesiącTen miesiąc20730
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 17