Poniedziałek, Dziś jest 13-07-2020, Imieniny obchodzą Ernest, Ernestyn, Eugeniusz

Zapamiętaj mnie

Załadunek kontenerów Meer / Belgia

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-05-28 09:17:24

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników do załadunku i rozładunku towaru.
Miejsce pracy Meer
Opis stanowiska: - ręczny załadunek i rozładunek kontynentów / ciężarówek (tkaniny i tekstylia).
Wymagania: - znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego, - własne zakwaterowanie w okolicach Meer oraz transport do pracy, - sprawność fizyczna.
Oferta: - praca w godzinach: 8:00-17:00, - belgijska umowa, - praca przeważnie 2-3 dni w tygodniu, - dodatek za dojazdy do pracy.
Więcej informacji: +48 570 935 868
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2405
Wyświetlony: 19
Wygasa: 2020-06-04 09:17:24

Artykułów:
3181
Odsłon artykułów:
13068505

Licznik odwiedzin

10251738
DzisiajDzisiaj94
WczorajWczoraj974
Ten tydzieńTen tydzień94
Ten miesiącTen miesiąc12963
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 11