Piątek, Dziś jest 27-11-2020, Imieniny obchodzą Damazy, Dominik, Leonard

Zapamiętaj mnie

Mechanik z prawem jazdy kat. C / Sint- Niklaas

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@kbti.pl
Dodane 2020-11-20 15:28:41

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje mechaników.
Miejsce pracy: Sint- Niklaas
Opis stanowiska: - naprawa samochodów, - odbieranie uszkodzonych samochodów, za pomocą lawety (pomoc drogowa).
Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, - doświadczenie w pracy, jako mechanik - prawo jazdy kat. C z kodem 95, - zakwaterowanie w okolicy Sint- Niklaas oraz transport do pracy.
Oferta: - belgijska umowa, - praca w pełnym wymiarze godzin, - stabilne i długoterminowe zatrudnienia (możliwość stałego kontraktu), - dodatki za nadgodziny, - dodatek za dojazdy do pracy.
Więcej informacji +48 570 935 868

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 3608
Wyświetlony: 7
Wygasa: 2020-11-27 15:28:41

Artykułów:
3281
Odsłon artykułów:
13234686

Licznik odwiedzin

10406292
DzisiajDzisiaj45
WczorajWczoraj1171
Ten tydzieńTen tydzień5102
Ten miesiącTen miesiąc31912
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 8