Poniedziałek, Dziś jest 19-08-2019, Imieniny obchodzą Bolesław, Emilia, Jan

Zapamiętaj mnie

MONTER FOLII W BELGI

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt Job Talent
Dodane 2019-05-23 14:22:30

Opis

Euro Talents pilnie poszukuje pracowników!
MONTER FOLII
Opis stanowiska:

Montaż folii w stawach
Wykonywanie małych napraw oczek wodnych w firmach oraz u indywidualnych klientów
Praca w małych, kilkuosobowych ekipach

Wymagania:

Gotowość do pracy fizycznej
Dokładność i precyzja podczas pracy
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy: budowlanej, ogrodnictwie, zawodach technicznych będzie dodatkowym atutem
Własny samochód
Prawo jazdy kat. C mile widziane
Umiejętnośc czytania projektów, dokumentacji technicznej będzie traktowana jako plus

Oferujemy:

Stała praca na podstawie belgijskiej umowy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 256
Wyświetlony: 21
Wygasa: 2019-06-22 14:22:30

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13062476

Licznik odwiedzin

9918774
DzisiajDzisiaj852
WczorajWczoraj712
Ten tydzieńTen tydzień852
Ten miesiącTen miesiąc11978
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 24