Sobota, Dziś jest 27-04-2024, Imieniny obchodzą Anastazy, Andrzej, Bożebor

Zapamiętaj mnie

Monter urządzeń elektronicznych (BELGIA)

Dodaj do ulubionych
Cena: 3200,00 EUR
Kontakt +48696744449
Dodane 2024-01-10 13:34:18

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy o światowym zasięgu tworzącej maszyny, urządzenia i inne rozwiązania dla przemysłu zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Montowanie urządzeń telematycznych do zdalnego monitorowania floty i zarządzania nią (typu smart box) zgodnie ze specyfikacja techniczną w sprzęcie producenta na terenie Europy
Diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z montażem urządzeń
Ustawianie harmonogramu montażu urządzeń, planowanie tras, rezerwacja noclegów
Ścisła współpraca z klientami firmy

Wymagania:

Odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie techniczne
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność czytania rysunku technicznego / schematów instalacji
Prawo jazdy kat. B
Chęć świadczenia pracy w terenie
Motywacja do pracy

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: od 19,00 EUR brutto/h
Samochód słuzbowy
Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
Dodatki do wynagrodzenia: dodatek wakacyjny / premia roczna / dodatek rodzinny / ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!
Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii
Dodatkowo płatna praca w dni świąteczne
Możliwość podpisania kontraktu bezpośredniego w firmą po 12-stu m-cach pracy!
Organizacja wszelkich wymagań związanych z podjęciem pracy w Belgii
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

Lokalizacja

Boom

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9496
Wyświetlony: 80
Wygasa: 2024-05-25 11:08:45

Artykułów:
4625
Odsłon artykułów:
15704442

Licznik odwiedzin

12223231
DzisiajDzisiaj1314
WczorajWczoraj2741
Ten tydzieńTen tydzień11476
Ten miesiącTen miesiąc35072
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 9