Sobota, Dziś jest 24-08-2019, Imieniny obchodzą Bartłomiej, Cieszymir, Jerzy

Zapamiętaj mnie

OPERATOR RECEPTUR w Belgii

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt Pracownik
Dodane 2019-05-31 09:00:43

Opis

OPERATOR RECEPTUR
Zakres obowiązków:
- Mieszanie składników na podstawie wcześniej przygotowanych receprtur
- Obsługa wagi produkcyjnej  i wprowadzanie odważonych składników do mieszalnika
- Koordynacja nastepujących po sobie etapów  produkcji: odsalenie – mieszanie – miksowanie - dodawanie przypraw
- Sprawdzanie stanów magazynowych składników  i składanie zamówień
- Praca ze skanerem, komputerem

Wymagania:
- Około 3  lata doswiadczenia w branży spożywczej
- Dokładność w odmierzaniu składników i  wprowadzaniu ich do systemu produkcji
- Umiejętność interpretowania   planów produkcyjnych,  zamawiania surowców
- Chęć do pracy na 2 zmiany
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Tygodniowe wypłaty ze stawką 14 euro brutto/h
- Wszystkie belgijskie bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne
- Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy o pracę
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii
- Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
- Pomoc polskojęzycznych konsultantów

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 303
Wyświetlony: 16
Wygasa: 2019-06-30 09:00:43

Artykułów:
2870
Odsłon artykułów:
13068861

Licznik odwiedzin

9922051
DzisiajDzisiaj308
WczorajWczoraj543
Ten tydzieńTen tydzień4129
Ten miesiącTen miesiąc15255
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 20