Wtorek, Dziś jest 01-12-2020, Imieniny obchodzą Długosz, Edmund, Eligiusz

Zapamiętaj mnie

PRACA - Docieplenia Budynkow

Dodaj do ulubionych
Kontakt +32.493 40 76 29 - Joanna
Dodane 2020-07-23 16:04:05

Firma „Isostone" jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Belgii.
Jesteśmy stabilną firmą świadcząca wysokiej jakości usługi
w sektorze budowlanym na terenie całej Belgii.
W związku z rozwojem naszej firmy i stale zwiększająca się ilością zleceń poszukujemy Ekipy  do docieplen budynków jednorodzinnych  w Belgii.

Opis Stanowiska:
Praca przy dociepleniu jednorodzinnych budynków mieszkalnych
Klejenie Styropianu+Siatka+2xKlej+Tynk (Baranek)
Klejenie płytek klinkierowych

Wymagania:
Wymagana jest Własna Działalność Gospodarcza prowadzona w Polsce lub Europie -  Warunek konieczny !
Wymagane jest dobre doświadczenie przy klejeniu izolacji oraz doświadczenie  przy nakładaniu tynków cienkowarstwowych na elewacjach.
Wymagana dobra organizacja pracy i dobra jakosc wwykonywanej pracy.

Wymagane: Doswiadczenie w dociepaniu budynkow
Auto+narzedzia  na dojazd do pracy
Rusztowanie i Materialy zapewnia zleceniodawca.

Oferujemy:
Praca dla calej ekipy
Terminowe rozliczenia i płatności w euro
Atrakcyjne stawki
Stale zlecenia
Ciaglosc pracy
Uczciwe warunki wspolpracy
Pośrednikom i osobom bez Działalności Gospodarczej dziękuje, Nie.
Prosimy o kontakt tylko osoby posiadające juz aktywna DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Zainteresowani proszę dzwonic
Pon-Pt miedzy godz: 9:00-17:00
Tel: +32.493 40 76 29 - Joanna

Isostone Bvba
Damstraat 195
1980 Zemst
www.isostone.be

Lokalizacja

Zemst

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2659
Wyświetlony: 56
Wygasa: 2020-08-22 16:04:05

Artykułów:
3281
Odsłon artykułów:
13243031

Licznik odwiedzin

10410915
DzisiajDzisiaj65
WczorajWczoraj1223
Ten tydzieńTen tydzień1288
Ten miesiącTen miesiąc65
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 7