Wtorek, Dziś jest 04-08-2020, Imieniny obchodzą Alfred, Arystarch, Dominik

Zapamiętaj mnie

Pracownik sortowni opon

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 81 440 88 99
Dodane 2020-07-15 13:14:00

Naszym klientem jest firma zajmująca się recyklingiem zużytych opon. Jeżeli nie boisz się pobrudzić sobie rąk, a praca fizyczna nie jest Ci obca, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

PRACOWNIK SORTOWNI OPON

Opis stanowiska:

Sortowanie oraz przenoszenie i układanie opon w odpowiednich pojemnikach
Transportowanie odpadów i części opon do maszyny rozdrabniającej za pomocą wózka widłowego
Obsługa podstawowych maszyn rozdrabniających: sprawdzanie zasilania, ustawianie prostych parametrów, reagowanie w przypadku awarii
Utrzymanie miejsca pracy w czystości

Wymagania:

Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy
Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkami zmianowymi i bonami żywnościowymi
Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta
Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2623
Wyświetlony: 62
Wygasa: 2020-08-14 13:14:00

Artykułów:
3181
Odsłon artykułów:
13095074

Licznik odwiedzin

10269830
DzisiajDzisiaj68
WczorajWczoraj917
Ten tydzieńTen tydzień985
Ten miesiącTen miesiąc2537
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 10