Sobota, Dziś jest 15-06-2019, Imieniny obchodzą Abraham, Angelina, Bernard

Zapamiętaj mnie

Sortowacz owoców w Belgii

Dodaj do ulubionych
Cena: 0,00 EUR
Kontakt Dominika
Dodane 2019-06-10 15:32:08

Wymagania:

Gotowosc do fizycznej, stojacej pracy po 9-10 h dziennie (od 7:00 do 16-17:00)
Dobra wytrzymalosc fizyczna

Warunki finansowe:

Aktrakcyjne wynagrodzenie
Bonus roczny oraz ubezpiecznie zdrowotne
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zakres obowiązków:

Sortowanie owocow sezonowych: glownie jablek i gruszek
Ustawianie skrzynek z owocami na paletach (7-12 kg)
Etykietowanie

Lokalizacja

Pełny etat

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 378
Wyświetlony: 20
Wygasa: 2019-07-10 15:32:08

Artykułów:
2822
Odsłon artykułów:
12998503

Licznik odwiedzin

9873444
DzisiajDzisiaj849
WczorajWczoraj1142
Ten tydzieńTen tydzień6880
Ten miesiącTen miesiąc16625