Sobota, Dziś jest 27-04-2024, Imieniny obchodzą Anastazy, Andrzej, Bożebor

Zapamiętaj mnie

szukam do pracy profesjonalnej kosmetyczki

Dodaj do ulubionych
Kontakt Krystyna Karczewska
Dodane 2024-03-10 18:38:26

Opis

Opis stanowiska:

wykonywanie zabiegów kosmetycznych przy użyciu specjalistycznych  i innowacyjnych urządzeń :
Endospheres Therapy, Lipoligh, Modologie, Elysion Pro.

aktywny udział w kształtowaniu oferty Centre de Beauté Hippocampe

aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami centrum
Wymagania:

wykształcenie kierunkowe poparte 2-letnim doświadczeniem zawodowym na stanowisku kosmetologa

umiejętność wykonywania zabiegów na twarz, ciało lub/i masaży relaksacyjnych i pielęgnacyjnych na wyzej wymienionych urzadzeniach

znajomość branży

znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym

wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, uczciwosc.
Oferujemy:

Pracę w millym miejscu z wyjątkowymi ludźmi

Różnorodność zadań i możliwości rozwoju zawodowego

Warunki zatrudnienia do uzgodnienia

Lokalizacja

Rue Jean-Baptiste Vanpé 35, 1190 Forest

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 9639
Wyświetlony: 48
Wygasa: 2024-04-09 18:38:00

Artykułów:
4625
Odsłon artykułów:
15704308

Licznik odwiedzin

12222963
DzisiajDzisiaj1046
WczorajWczoraj2741
Ten tydzieńTen tydzień11208
Ten miesiącTen miesiąc34804
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 9