Wtorek, Dziś jest 01-12-2020, Imieniny obchodzą Długosz, Edmund, Eligiusz

Zapamiętaj mnie

ZBIORY PIECZAREK

Dodaj do ulubionych
Cena: 11,00 EUR
Kontakt praca@jobtalent.be
Dodane 2020-07-28 16:29:25

Opis

Opis stanowiska:

Zbieranie pieczarek i odcinanie koncówek nożykiem
Sortowanie pieczarek w pudełeczkach według rozmiaru
Praca na stojąco na platformach zabezpieczonych barierkami
Przyjemne warunki do pracy: stała temperatura otoczenia okolo 17°-18°C

Wymagania:

Motywacja do pracy za granicą
Uważność w zbieraniu, zwinne i delikatne ręce,
Podstawowa znajomość języka polskiego/lub niderlandzkiego/ lub niemieckiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku, w ogrodnictwie lub spożywce  będzie dodatkowym atutem
Własny samochód lub gotowość do dojazdów do pracy rowerem
Znajomość zasad BHP będzie traktowana jako plus

Oferujemy:

Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy w nowoczesnym zakładzie
Średni wymiar pracy: 30-40 godzin tygodniowo, 6 dni  w tygodniu (również w weekendy)
Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Po 180 dniach : czeki posiłkowe
Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Lokalizacja

Belgia, Bree

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2675
Wyświetlony: 151
Wygasa: 2020-08-27 16:29:25

Artykułów:
3281
Odsłon artykułów:
13243014

Licznik odwiedzin

10410902
DzisiajDzisiaj52
WczorajWczoraj1223
Ten tydzieńTen tydzień1275
Ten miesiącTen miesiąc52
Zalogowani użytkownicy 0
Goście 5